دریافت به‌روز رسانی Creators update‎ با کد 1703

آموزش نحوه دریافت به‌روز رسانی خالقان با کد 1703. این به‌روز رسانی موج دوم به‌روز رسانی‌های Redstone به حساب آمده و تغییرات زیادی را به همراه خود داشته است. در این مطلب سعی شده است تا آسان‌ترین و برترین روش‌های دریافت آن برای دستگاه‌های سرفیس، ارائه شود.

برخلاف دیگر به روز رسانی‌های بزرگ Windows 10 که با کدهای 1607 و 1511 شناخته می‌شدند، این بار شاهد حجم زیادی برای دریافت شدن به منظور اعمال آن نیستیم و به صورت شگفت انگیزی دریافت با سرعت بسیار بیشتری نسبت به قبل انجام می‌پذیرد.

 

windows 10 creators updateجزئیات کامل تغییرات این به‌روز رسانی در مطلب جداگانه‌ای به طور دقیق بررسی شده است که از طریق این لینک می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. اما حالا تنها به اطلاع رسانی درباره چگونگی دریافت آن می‌پردازیم.

windows 10 creators update specs logo


برخلاف دیگر به روز رسانی‌های بزرگ Windows 10 که با کدهای 1607 و 1511 شناخته می‌شدند، این بار شاهد حجم زیادی برای دریافت شدن به منظور اعمال آن نیستیم و به صورت شگفت انگیزی دریافت با سرعت بسیار بیشتری نسبت به قبل انجام می‌پذیرد. دلیل آن نیز برمی‌گردد به عدم دریافت فایل‌های کامل مورد نیاز برای نصب مجدد Windows 10. به این معنی که همانند به‌روز رسانی سالگرد Windows 10 یا 1607، شما مجبور به دریافت کامل سیستم عامل جدید Windows 10 نیستید و تنها فایل‌های مورد نیاز برای ایجاد تغییر دریافت خواهند شد. این روند در 1703 همچنان باقی خواهد ماند و برای به‌روز رسانی‌ها حجیم بعدی نیز از استراتژی مشابهی استفاده خواهد شد که به معنی استفاده کمتر از حجم اینترنت محدود شما خواهد بود.این به‌روز رسانی در ساعات اولیه، ابتدا برای پرچم داران دستگاه‌های اجرا کننده Windows، یعنی دستگاه‌های Surface عرضه شد و به مرور زمان برای دیگر دستگاه‌ها نیز در دسترس قرار گرفت. برای دستگاه‌های Surface که تولید ملیت آمریکا و کانادا هستند، این به‌روز رسانی قابل دریافت در قسمت update‎ & Security از Settings می‌باشد. اما برای دیگر کابران، وجود نرم افزار Windows 10 Upgrade Assistant از ملزومات دریافت آن می‌باشد. همچنین نحوه و الگوریتم دریافت فایل‌ها توسط نرم افزار فوق برای اتصالات اینترنت ضعیف، مناسب‌تر می‌باشد و برخلاف قسمت update‎ از Settings، در صورت قطع اتصال به هنگام دریافت به‌روز رسانی، می‌توانید بعدا و به هنگام اتصال مجدد، ادامه فایل‌ها را دریافت کنید.

windows 10 upgrade assistant creators update


اگرچه امکان دریافت یک فایل جداگانه تحت قالب ISO، نیز جدیدا در این به‌روز رسانی به وجود آمده است. با این فایل، شما می‌توانید هرزمان که بخواهید، بدون نیاز به اتصال اینترنت، به‌روز رسانی 1703 را با استفاده از یک حافظه جانبی یا دیسک جداگانه، نصب کنید. نحوه دریافت فایل ISO مذکور توسط مرورگر Microsoft Edge به شرح زیر میباشد:  1. به صفحه دریافت Windows 10 در وبسایت رسمی Microsoft بروید
  2. روی مکانی از آن صفحه، کلیک راست کنید و سپس گزینه Inspect Element را انتخاب کنید.
  3. وارد زبانه Emulation از منوی باز شده شوید.
  4. در قسمت Mode، گزینه‌ی User agent string را به Bing bot تغییر دهید.
  5. در صورت عدم بارگذاری خودکار صفحه، با فشردن کلید F5، اینکار را خودتان انجام دهید.
  6. در قسمت select‎ Edition، نسخه مورد نظر که Windows 10 Creators update‎ و Windows 10 می‌باشد را انتخاب کنید.
  7. سپس با زدن روی Confirm می‌توانید نسخه 64bit را برای دستگاه Surface خود دریافت کنید.


همچنین، تاریخ انتشار به‌روز رسانی خالقان یا Creators برای تلفن‌های همراه با سیستم عامل Windows 10، روز 25 آوریل، برابر با ۵ اردیبهشت، مقرر شده است.

شما می‌توانید همین حالا با استفاده از نرم افزار زیر اقدام به نصب سومین به‌روز رسانی بزرگ Windows 10 از ابتدای تاریخ عرضه آن، نمائید:

لینک دانلود نرم افزار Windows 10 Upgrade Assistant


 

 

 

 

منبع خبر، سرفیس نیوز:

 
دفعات نمایش: 330

اشتراک::   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon