بررسی تغییرات آپدیت سالگرد ویندوز 10 با کد 1607

در این مطلب سعی شده‌است تا به تغییرات و برتری‌های نسخه‌ی 1607 از Windows 10 پرداخته شود، با توجه به اینکه این به روز رسانی بیشترین تغییرات را روی دستگاه‌های Surface اعمال کرده است.

با یک ساله شدن برترین سیستم عامل متخصص خلق سیستم عامل‌های دنیا، یعنی Microsoft، شاهد به روز رسانی بزرگی به نام سالگرد یا Anniversary با کد 1607 و Redstone 1 در تاریخ 12 مرداد ماه سال 1395 برای Windows 10 به صورت عمومی بودیم. تغییرات این به روز رسانی به حدی به روی دستگاه‌های Surface متمرکز شده است که شاید بتوان گفت کاربران کامپیوترهای رومیزی و لپ‌تاپ‌های نسل قبل از Surface، ضرورتی برای دریافت آن ندارند.اشتراک::   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon

دریافت آپدیت سالگرد ویندوز 10 با کد 1607

مروری بر آموزش نحوه‌ی دریافت این به روز رسانی و مشکلات احتمالی برای دریافت و نصب بزرگترین به روز رسانی Windows 10 در یکسال اخیر که با سالگرد ارائه آن، عرضه شد.

در جشن یکسالگی Windows 10 اتفاقات جالبی رخ داد. از جمله این اتفاقات، اتمام فرصت ارتقا رایگان Windows 7 و Windows 8 به Windows 10 و ارائه بزرگترین به روز رسانی Windows 10 بودند.

در این به روز رسانی که با نام سالگرد یا Anniversary و با کد 1607 یا Redstone 1 شناخته می‌شود، تغییرات چشم گیری نسبت به نسخه‌ی قبلی یعنی 1511 شاهد هستیم که حتی برخی معتقدند باید به آن Windows 10.1 گفته شود و نکته‌ی حائز اهمیت هم این است که این به روز رسانی بزرگ بیشترین تغییرات را  بر روی دستگاه‌های Surface اعمال کرده و شاید حتی برخی از کاربران کامپیوترهای رومیزی یا لپ‌تاپ‌های نسل قبل از Surface، ضرورتی برای دریافت آن نداشته باشند.اشتراک::   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
برو به صفحه  1 2 3 ... 16 17 [18]